Kilka pomysłów na prezent dla pary młodej

Kilka pomysłów na prezent dla pary młodej

W twojej rodzinie lub w gronie przyjaciół szykuje się ślub i wesele? Zastanawiasz się, co sprezentować młodej parze? W tym artykule kilka pomysłów. Między innymi taki, by zarezerwować apartament w centrum Krakowa. Zapraszamy do lektury! 

Wesela, weseliska – odwieczny problem dla rodziny i przyjaciół

Myśląc o weselu zwykle pierwsza myśl to tańce, dobre jedzenie, alkohol i zabawa. Rzeczywiście, wesela są po to, by świętować i się bawić. Jednak w związku z weselem zwykle pojawia się też pewien problem – co podarować parze młodej w prezencie? Na szczęście moda na odkurzacze, żelazka, ekspresy do kawy i tym podobne dawno minęły. Wtedy pary młode mogły handlować prezentami, które niestety często się powtarzały. Co podarowuje się dzisiaj?  

apartamenty Kraków Centrum

Patrz na zaproszenie

Popularne stało się umieszczanie na zaproszeniach rebusów, które pokazują, na co liczy para młoda. Często kwiaty przekreślone są na alkohol lub słodycze, a prezenty na pieniądze. I prawdę mówiąc jest to bardzo praktyczne. Dając do koperty równowartość pieniężną prezentu, który chcieliśmy kupić, pozwalamy parze młodej zaopatrzyć się w to, czego rzeczywiście potrzebuje. Oczywiście nie każdemu musi się podobać opcja pieniędzy w kopercie, dlatego w następnym akapicie podpowiadamy co jeszcze można podarować.  

Apartament w centrum Krakowa, voucher do restauracji…

Jedną z chętnie wybieranych opcji jest zafundowanie parze młodej weekendowego wyjazdu. Można na przykład zarezerwować apartament w centrum Krakowa. Apartamenty Kraków centrum można znaleźć w naprawdę przystępnych cenach, szczególnie poza sezonem, a miasto jest urokliwe o każdej porze roku. Oczywiście nie musi być to Kraków. Inny pomysł to voucher na kolację w klimatycznej restauracji. Wielu osobom szkoda pieniędzy na randkę w droższej restauracji, a taki prezent może się bardzo spodobać. Ogólnie warto pomyśleć o jakimkolwiek vouche-rze. Może on dotyczyć salonu kosmetycznego, wizyty u masażysty, wejściówek na basen i wielu innych. Jeśli dobrze znasz parę młodą, możesz zrobić dla niej zapas ulubionych kosmetyków czy produktów spożywczych.

Bez kategorii