Rok 2022 rokiem inflacji – Zainwestuj oszczędności w nieruchomość

Rok 2022 rokiem inflacji – Zainwestuj oszczędności w nieruchomość

Inflacja cały czas rośnie i nie wiemy kiedy stanie. Polski złoty ma coraz mniejszą wartość. Osoby, które mają oszczędności martwią się, czy za jakiś czas będą miały co za nie kupić.  Zagrożenie denominacją jest coraz większe. Wiele osób pamięta czas, gdy zera zostały skreślone, a miliony zamieniły się w dziesiątki złotych. Co w takim razie zrobić z oszczędnościami? Inwestować w nieruchomości Inowrocław. Działki, domy, mieszkania zawsze będą w cenie.

Dynamiczna sytuacja w kraju i na świecie

Ostatnie trzy lata pokazały nam, że sytuacja w Polsce, a nawet na całym świecie może się dramatycznie zmienić i to w ciągu jednego dnia. Najpierw pandemia covid-19, w lutym wojna na Ukrainie tocząca się do teraz. W Polsce jesteśmy świadkami największej od lat inflacji. Niedawno za 100 złoty mogliśmy zrobić zakupy na kilka dni. Dziś robiąc zakupy na kilka dni płacimy kilkaset złotych. Choć państwo oferuje wiele dodatków, prawdą jest, że przy aktualnych cenach nie żyje się łatwo. Szczególnie dotyczy to osób młodych, które starają się być samodzielne i osób w podeszłym wieku, których emerytura wystarcza na opłaty i jedzenie nierzadko jedynie na jakąś część miesiąca. Są też osoby, które martwią się, że dojdzie do denominacji pieniądza. Wtedy ci, którzy teraz mają dziesiątki tysięcy zostaną z setkami złotych. Czy nie lepiej zainwestować w coś oszczędności? Jeśli tak to w co?

działki Inowrocław

Nie bój się inwestować w nieruchomości Inowrocław

Ponieważ trudno wierzyć zapewnieniom rządzących, tak naprawdę nie wiemy na czym stoimy. Nie mamy pewności, czy dojdzie do denominacji, czy inflacja tak podskoczy, że za 10 złotych nie kupimy nawet mleka, dlatego nie ma potrzeby usuwać wszystkich pieniędzy z konta czy właśnie tej przysłowiowej skarpety. Ale gdyby doszło do takiej sytuacji, lepiej zainwestować i postawić na coś, co i tak będzie miało wartość. Do takich rzeczy należą nieruchomości. Działki Inowrocław, mieszkania, domy… One zawsze będą potrzebne, a ich sprzedaż w obiegu.

Bez kategorii