Produkcja kuchni oraz mebli kuchennych od początku do końca

Produkcja kuchni oraz mebli kuchennych od początku do końca

Produkcja mebli kuchennych polega na wykonaniu mebli w sposób profesjonalny. Meble powinny być wykonane z najlepszej jakości materiałów, tak aby zachowały swoją dobrą jakość przez długie lata. Usługa mebli kuchennych może być realizowana wielu miejscach – u prywatnych stolarzy lub w sklepach meblowych. Kuchnia jest to miejsce, z którego każdy korzysta codziennie. Meble kuchenne, które są odpowiednio dobrane i zaprojektowane ułatwiają nam gotowanie potraw, które mogą być przygotowywane z przyjemnością i łatwością.

  Meble kuchenne Poznań i etapy ich produkcji

Produkcja kuchni jest to proces cztero etapowy.

Pierwszy etap zaczyna się od rozmowy z klientem, wysłuchaniem planu na jego idealną kuchnię. Następnie pracownik firmy stolarskiej musi zmierzyć pomieszczenie, w której ma być kuchnia. Ważny jest każdy centymetr, dzięki temu montaż kuchni będzie bezproblemowy i szybki. Jest to najważniejsze by wszystkie wymiary byłyby prawidłowe, ponieważ minimalna różnica może zepsuć projekt kuchni.

Drugim etapem jest wpłata zadatku na meble kuchenne oraz podpisanie umowy pomiędzy klientem a firmą stolarską. Jest to ostatni krok do przejścia do realizacji mebli. Po podpisaniu umowy i wpłacaniu zadatku projektant spisuje zapotrzebowanie na materiały potrzebne do wyprodukowania idealnej kuchni. Są to na przykład blaty, rodzaj frontów oraz dobór ich koloru, które klient wybrał oraz płyt.

Przedostatni, czyli trzeci etap to zaczęcie produkcji, czyli przekładanie projektu komputerowego w rzeczywistość. Tutaj zaczyna się praca profesjonalistów z długoletnim doświadczeniem. Proces produkcji mebli rozpoczyna się od klejonki, czyli procesu łączenia blatów, ponieważ często zdarza się, że blaty są obszerne. Meble przechodzą przez obróbkę mechaniczną.

Meble kuchenne Poznań

Etapem kończącym wykonanie mebli jest lakierowane i zabezpieczone przed wilgocią. Następnie składane są tak, aby ich montaż był szybki w miejscu, gdzie wcześniej projektant mierzył pomieszczenie i żeby zachować porządek w domu, mieszkaniu lub firmie klienta.

Tak właśnie wygląda wykonanie wymarzonej kuchni, zamówionej przez klienta. Jest to proces, który musi być przemyślany i zaplanowany, tak aby meble kuchenne i kuchnie Poznań były starannie wykonane, a klient mógł się nimi cieszyć długie lata. Procesy te wszystkie są wykonywane przez fachowców, którzy się znają na produkcji i projektowaniu mebli i kuchni jak mało kto. Ważne jest, aby wszystko było profesjonalnie zrobione.

Bez kategorii