Co warto kupić do ogrodowego spa?

Co warto kupić do ogrodowego spa?

Nadchodząca wiosna przypomina nam o wiosennych porządkach w swoim ogrodzie. Co jeszcze warto zrobić? Przede wszystkim coś dla siebie, nowe miejsce do relaksu, które jest tak pożądane przez ludzi ciężko pracujących. Jak je stworzyć? Co można kupić do ogrodu, aby stworzyć spa? Odpowiadamy!

Ekologiczny zamiennik jacuzzi

Basen czy jacuzzi urządzenie, które zna każdy z nas. Widzimy je w ogrodach sąsiadów, podczas jazdy samochodem przez osiedla lub możemy być ich posiadaczami. Świetnie! Jak mimo to zadbać o ekologię? Jak zamienić bąbelkowe jacuzzi na coś ekologicznego? Zamiast zwykłego plastikowego jacuzzi, które chłonie mnóstwo energii proponujemy energooszczędne balie. Balie wykonane są w całości z drewna, wyglądają bardzo naturalne i stylowo. Posiadasz nowoczesny ogród i boisz się, że nie będą pasować do wystroju? Nic bardziej mylnego! Balie świetnie wpasują się w nowoczesny klimat.

Jacuzzi

Sauna ogrodowa

Zastanówmy się więc, ile czasu i pieniędzy zajmuje nam dojazd oraz częste seanse w basenowej saunie? Z pewnością nie mało. Jak uratować swój portfel? wystarczy jednorazowo zainwestować we własną saunę! Dlaczego warto? Nie będziemy wydawać już pieniędzy za nie swoje urządzenie, a co ciekawe do siebie możemy zapraszać także znajomych. Może wyjść z tego świetnie i miło spędzony czas.

Jest to świetny pomysł, a co ciekawe sauna z pewnością posłuży nam nie tylko latem, ale także zimą! Można ugrzać się w gorącym pomieszczeniu, a następnie zadbać o szybki skok zimnej temperatury. Takie seanse wpływają pozytywnie na zdrowie!

Spa w ogrodzie – dodatki

Konieczne będą leżaki lub wygodny zestaw wypoczynkowy. W końcu po gorącym seansie w saunie lub kąpieli miło się położyć. Może to być także oryginalny hamak lub fotel bujany, który jest ostatnimi czasy rozchwytywany. Jeśli zdecydujesz się na saunę w ogrodzie warto zaopatrzyć się także w sprzęt chłodzący – drewnianą wannę. Fajnym dodatkiem do spa może być takie palenisko na wieczorne chłody lub grill. Na pewno przyda się podczas wspólnego relaksu z przyjaciółmi.

Bez kategorii